Описание
Характеристики
Информация для заказа
Затяжний замок А-082Розмір: ширина - 46мм висота - 80мм Колір: сріблоМатеріал: металКраїна виробник: Китай Затяжні замки - одне з найпопулярніших рішень для оригінальності виробів, які використовують майстри. Дані замки чудово підходять для скриньок різного призначення. Такий замок встановлюється на скриньку зверху: накладається і легко кріпиться саморізами товщиною 4мм - 4,5мм. Дуже зручний за принципом замикання, а також забезпечує надійне закриття скриньки і зберігання складених дрібниць.
| Общие | |
|---|---|
| Высота | 62 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Ручка |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Вага упаковки (г) | 38 |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Срібний |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Количество в упаковке | 1 |
| Колір виробу | срібло |
| Материал | Металл |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
- Цена: 15,30 ₴


