Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок А-032 Розмір: висота - 32ммширина - 28мм Колір: золотоМатеріал: металКраїна виробник: Китай Замки з гачками допоможуть створити оригінальні коробки чи скриньки, а також вони надійні та прості у використанні. Цей варіант замків ідеально підходить для футлярів і ящиків, для зберігання прикрас, гудзиків, швейної фурнітури, для нард і шахів. Накладні замки накладаються поверх виробу, які закріплюються саморізами і закриваються на гачок, що дуже практично і зручно. У нас широкий вибір декоравних накладних замків різних форм, розмірів і кольорів. За їх допомогою надасте естетичності та красоту виробу. Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів
| Общие | |
|---|---|
| Высота | 32 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 3 |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Глибина упаковки | 5 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 2,70 ₴



