Описание
Характеристики
Информация для заказа
Декоративна рамка, оздоблювальна пластикова 15.5ммх40мм
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Рамка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 11 |
| Высота | 40 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Ширина | 15.5 мм |
| Ширина упаковки | 20 мм |
- Цена: 15,80 ₴

