Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутик C-069-1 29ммх29ммх29мм латунний
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Основные | |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 40 |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Латунь |
| Колір виробу | латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | кутик |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 4,50 ₴



