Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутик C-069-2 20ммх20ммх20мм золото
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Основные | |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 3 |
| Высота упаковки | 25 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | кутик |
| Ширина упаковки | 25 мм |
- Цена: 4,50 ₴

