Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинниковий механізм BB-7 Розмір 55ммх55мм Висота штоку 18мм Різьба 12мм Корпус механізму пластиковий, високої якості. Хід плавний. В комплект входять: кільце, гайка. Увага: пальчикова батарейка в комплект не входить! Годинниковий механізм є одним з ключових компонентів, який використовується у власноручному виготовленні годинників. Створення годинника може бути цікавим та захоплюючим хоббі. Воно може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. Кварцовий годинниковий механізм є дуже точним і одночасно дешевим у виробництві, тому він широко використовується в різних типах годинників. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 27 |
| Производитель | Китай |
| Высота | 55 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | чорний |
| Комплектация | металева шайба-прокладка |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик-метал |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | підвісний |
| Тип | годинниковий механізм |
| Ход | плавний |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 58,50 ₴



