Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинниковий механізм з будильником і кольоровими стрілками Розмір 55ммх50ммх16мм Шток 7мм Корпус механізму пластиковий, високої якості. Хід плавний. Увага: пальчикова батарейка в комплект не входить! Годинниковий механізм є одним з ключових компонентів, який використовується у власноручному виготовленні годинників. Створення годинника може бути цікавим та захоплюючим хоббі. Воно може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. Кварцовий годинниковий механізм є дуже точним і одночасно дешевим у виробництві, тому він широко використовується в різних типах годинників. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Габаритные размеры часов | |
|---|---|
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 24 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | чорний |
| Комплектация | годинниковий механізм з будильником і кольоровими стрілками |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик-метал |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | підвісний |
| Тип | механізм зі стрілками |
| Ход | плавний |
| Ширина упаковки | 70 мм |
- Цена: 38,30 ₴


