Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект стрілка + механізм шток 12мм В комплект входить-годинниковий механізм,металева шайба-прокладка,гайка,резинова шайба-прокладка,годинникова+хвилинна+секундна стрілки. Годинниковий механізм з вушком Розмір 55ммх55мм+вушко 12мм Висота штоку 12мм Різьба 5мм Корпус механізму пластиковий, високої якості. Хід плавний. Розміри стрілок 120ммх90ммх65мм Увага: пальчикова батарейка в комплект не входить! Годинниковий механізм та стрілки - ключові компоненти, які використовуються у власноручному виготовленні годинників. Створення годинника може бути цікавим та захоплюючим хоббі. Воно може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 34 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 150 мм |
| Глибина упаковки | 40 мм |
| Колір виробу | чорний |
| Комплектация | металева шайба-прокладка,гайка, годинникова+хвилинна+секундна стрілки |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик-метал |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | підвісний |
| Тип | механізм зі стрілками |
| Ход | плавний |
| Ширина упаковки | 70 мм |
- Цена: 45 ₴



