Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріплення-вішаки для годинників Розмір 40ммх20мм Виступ 19мм Колір срібло Кріплення-вішаки для годинників - це пристрої, які дозволяють закріплювати годинник на стіні або іншій поверхні. Основна їх функція полягає в тому, щоб забезпечити безпечне та надійне кріплення годинника.Кріплення-вішак повинно бути достатньо міцним та надійним, щоб утримувати годинник у безпеці та захистити від пошкоджень. Виготовлення годинників як хоббі може бути цікавим та захоплюючим проектом, який може забезпечити вам задоволення від створення щось цілком нового та унікального. В цьому розділі ми пропонуємо комплектуючі частини для годинників, такі як стрілки, механізми, корпуси і т.п.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Основные | |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 5 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробу | срібло |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | підвісний |
| Тип | годинникове кріплення |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 4,50 ₴



