Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус з годинниковим механізмом 48мм Діаметр 48мм Матеріал пластик Колір срібний Хід цокаючий В комплект входить батарейка. Корпус з годинниковим механізмом використовується у настільних та настінних годинниках. Основна функція,яку він виконує - захищає механізм годинника від пошкоджень та забезпечує його роботу. На сьогоднішній день в продажі можна знайти неймовірну кількість моделей годинників на будь-який смак, але річ, зроблена самостійно, виглядає набагато цікавіше. Це може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 13 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробу | срібний-білий |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | підвісний |
| Тип | годинник настінний |
| Форма | Круглая |
| Ход | цокаючий |
| Ширина упаковки | 50 мм |
- Цена: 56,30 ₴



