Описание
Характеристики
Информация для заказа
Арабські цифри для годинників C5 Висота 15мм Товщина 1.5мм Колір чорний В упакоці 5 наборів по 15цифр, виготовлених з пластику. Створення годинника може бути цікавим та захоплюючим хоббі. Воно може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. Вибір цифр залежить від особистих вподобань та загального дизайну годинника. Серед типових дизайнів цифр для годинників можна виділити класичний шрифт арабських та римських цифр. Цифри можуть мати різний дизайн, розмір, кольорову гаму та стиль, що дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Габаритные размеры часов | |
|---|---|
| Высота | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | цифри |
| Высота упаковки | 150 мм |
| Вага упаковки (г) | 16 |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Количество в упаковке | 6 |
| Колір виробу | чорний |
| Материал | пластик ПВХ |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Производитель | Китай |
- Цена: 63 ₴

