Описание
Характеристики
Информация для заказа
Арабські цифри для годинників Висота 25мм Товщина 3мм Колір золотий Набір складається з 15цифр, виготовлених з пластику без клея. Створення годинника може бути цікавим та захоплюючим хоббі. Воно може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. Вибір цифр залежить від особистих вподобань та загального дизайну годинника. Серед типових дизайнів цифр для годинників можна виділити класичний шрифт арабських та римських цифр. Цифри можуть мати різний дизайн, розмір, кольорову гаму та стиль, що дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 16 |
| Производитель | Китай |
| Высота | 25 мм |
| Высота упаковки | 150 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | цифри |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 36 ₴

