Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цифри для годинників Висота 33мм Товщина 2мм Колір золотий Створення годинника може бути цікавим та захоплюючим хоббі. Воно може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. Вибір цифр залежить від особистих вподобань та загального дизайну годинника. Серед типових дизайнів цифр для годинників можна виділити класичний шрифт арабських та римських цифр. Цифри можуть мати різний дизайн, розмір, кольорову гаму та стиль, що дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 14 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | цифри |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 72 ₴

