
Набір цифр для 2-х годинниківНабір цифр для 2-х годинників №7
- В наличии
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (97) 109-18-50
відділ продажу
- +380 (97) 761-41-38відділ продажу
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір цифр для 2-х годинників Висота 33 мм Товщина 2мм Колір чорний Створення годинника може бути цікавим та захоплюючим хоббі. Воно може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. Вибір цифр залежить від особистих вподобань та загального дизайну годинника. Серед типових дизайнів цифр для годинників можна виділити класичний шрифт арабських та римських цифр. Цифри можуть мати різний дизайн, розмір, кольорову гаму та стиль, що дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення. У нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів , стрілок , корпусів , та інших достатньо матеріалів для вашої роботи.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 33 мм |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 14 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробу | чорний |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | цифри |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 72 ₴
