Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний годинник 50 см виготовлений з глянцево пластику з безшумним механізмом ходу. - Годинниковий механізм кріпиться до стіни на пластикову петлю - Всі інші елементи годинка клеяться на будь-яку рівну поверхню - Дозволяють повністю розкрити свою креативність - Можна надати годиннику будь-яку форму -Працюють від однієї батарейки типу АА. -Упаковка - картонна коробка. Стильний та креативний годинник прикрасить будь яке приміщення, підійде для дому, офісу, кафе чи ресторану, та стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру. Його дуже просто закріпити - цифри клеяться на стіну, основа зі стрілками вішається на невеликий гачок. Важливо пам'ятати, що при клеєнні цифр на стіну потрібно дотримуватися інструкції виробника та не використовувати на пошкоджених поверхнях або на поверхнях зі забрудненнями. В нашому магазині ви знайдете декілька варіантів таких годинників, а також ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для створення годинників власноруч.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 220 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Глибина упаковки | 45 мм |
| Колір виробу | чорний |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик-метал |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | 3D годинник |
| Ширина упаковки | 105 мм |
- Цена: 297 ₴



