Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланцюжок пластик №70/2 Розмір 20х10мм матеріал пластик
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 30 |
| Производитель | Китай |
| Высота | 20 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробу | червоний |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | ланцюдок для сумок |
| Ширина упаковки | 40 мм |
- Цена: 173,30 ₴

