Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланцюжок №10/3 декоративний Розмір 10х6мм Колір золото матеріал метал
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 20 |
| Производитель | Китай |
| Высота | 10 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | ланцюдок для сумок |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 45 ₴


