Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланцюжок №25/2 декоративний Розмір 9х4мм Колір темний нікель матеріал метал
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 20 |
| Производитель | Китай |
| Высота | 9 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробу | темний нікель |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | ланцюдок для сумок |
| Ширина | 4 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 25,70 ₴


