Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар №70 з вушками для ланцюжка Розмір- 205х90мм Колір- срібло Матеріал- метал Тип кріплення- пришивний Металевий фермуар №70 для сумки – це стильний та надійний замок, який дозволяє швидко та легко закрити та відкрити сумку. Такий замок гарантує збереження речей, що знаходяться в сумці, тому що він міцно фіксується і не відкриється випадково. Сумка ручної роботи - унікальний та стильний аксесуар, що виділяється на тлі масової продукції магазинів. Такі сумки створюються індивідуально, з турботою про кожну деталь та матеріал. Металевий фермуар - незамінний елемент,адже він доповнює образ сумки, роблячи її ефектнішою та оригінальнішою. В нас ви можете придбати фермуари різних розмірів, форм та кольорів,залежно від ваших вподобань.Також наш магазин пропонує широкий вибір ланцюжків та іншої фурнітури для виготовлення сумок та шкіряних виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 70 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | фермуари |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Вага упаковки (г) | 70 |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Количество в упаковке | 1 |
| Колір виробу | срібло |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Производитель | Китай |
- Цена: 112,50 ₴



