Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар №59 з ручкою та вушками для ланцюжка Розмір- 210х130мм Колір- стара латунь Матеріал- метал Тип кріплення- пришивний Металевий фермуар №59 для сумки – це стильний та надійний замок, прямокутної форми, з декоративною ручкою та двома вушками для кріплення ланцюжка. Такий замок гарантує збереження речей, що знаходяться в сумці, тому що він міцно фіксується і не відкриється випадково. Металевий фермуар - незамінний елемент при створенні сумки,адже він доповнює її образ, роблячи її ефектнішою та оригінальнішою. Фермуар відіграє ключову роль у виготовленні сумок чи гаманців, адже є не просто застібкою, а й відіграє роль своєрідного каркаса, який визначає розміри кінцевого виробу. В нас ви можете придбати фермуари різних розмірів, форм та кольорів,залежно від ваших вподобань.Також наш магазин пропонує широкий вибір ланцюжків та іншої фурнітури для виготовлення сумок та шкіряних виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 130 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 97 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | фермуари |
| Ширина | 210 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
- Цена: 207 ₴


