Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар №5 Розмір- 160х64мм Колір- золото Матеріал- метал Тип кріплення- притискний Металевий фермуар №5 для сумки – це стильний та надійний замок, прямокутної форми. Застібка представлена у вигляді металевого механізму з двома декоративними камінчиками. За типом кріплення такі фермуари є притискні (частіше їх приклеюють). Замок міцно фіксується і не відкриється випадково. Металевий фермуар - незамінний елемент при створенні сумки,адже він доповнює її образ, роблячи її ефектнішою та оригінальнішою. Фермуар відіграє ключову роль у виготовленні сумок чи гаманців, адже є не просто застібкою, а й відіграє роль своєрідного каркаса, який визначає розміри кінцевого виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 64 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 76 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 170 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | фермуари |
| Ширина | 160 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
- Цена: 135 ₴



