Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар №7 з вушками для ланцюжка Розмір- 232х93мм Колір- золото Матеріал- метал Тип кріплення- притискний Металевий фермуар №7 для сумки – це стильний та надійний замок, прямокутної форми, з двома вушками для ланцюжка, представлена у вигляді металевого механізму з двома застібками. За типом кріплення такі фермуари є притискні (частіше їх приклеюють). Замок міцно фіксується і не відкриється випадково. Металевий фермуар - незамінний елемент при створенні сумки,адже він доповнює її образ, роблячи її ефектнішою та оригінальнішою. Фермуар відіграє ключову роль у виготовленні сумок чи гаманців, адже є не просто застібкою, а й відіграє роль своєрідного каркаса, який визначає розміри кінцевого виробу. В нас ви можете придбати фермуари різних розмірів, форм та кольорів,залежно від ваших вподобань.Також наш магазин пропонує широкий вибір ланцюжків та іншої фурнітури для виготовлення сумок та шкіряних виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 93 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 179 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 240 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | фермуари |
| Ширина | 232 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
- Цена: 180 ₴




