Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар №37 Розмір- 45ммх40мм Колір- стара латунь Матеріал- метал Тип кріплення- пришивний Металевий фермуар №37 для гаманця – це стильний та надійний замок, використовується в основному для виготовлення гаманців чи брелоків. Застібка представлена у вигляді металевого механізму. Замок міцно фіксується і не відкриється випадково. Сумка ручної роботи - це унікальний та стильний аксесуар, який вирізняється на тлі масової продукції магазинів. Такі сумки створюються індивідуально, з турботою про кожну деталь та матеріал. Металевий фермуар - незамінний елемент при створенні сумок,клатчів,гаманців, адже він доповнює образ, роблячи ваш виріб ефектнішим та оригінальнішим. Фермуар відіграє ключову роль у виготовленні сумок чи гаманців, він не є просто застібкою, а й відіграє роль своєрідного каркаса, який визначає розміри кінцевого виробу. В нас ви можете придбати фермуари різних розмірів, форм та кольорів,залежно від ваших вподобань.Також наш магазин пропонує широкий вибір ланцюжків та іншої фурнітури для виготовлення сумок та шкіряних виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 45 мм |
| Материал | Металл |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 20 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | фермуари |
| Ширина упаковки | 50 мм |
- Цена: 35,10 ₴


