Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар №34 з вушками Розмір- 185ммх75мм Колір- золото Матеріал- метал Тип кріплення- пришивний Металевий фермуар №34– це стильний та надійний замок,з двома вушками для ланцюжка. Застібка представлена у вигляді металевого механізму. Замок міцно фіксується і не відкриється випадково. Сумка ручної роботи - це унікальний та стильний аксесуар, який вирізняється на тлі масової продукції магазинів. Такі сумки створюються індивідуально, з турботою про кожну деталь та матеріал. Металевий фермуар - незамінний елемент при створенні сумок,клатчів,гаманців, адже він доповнює образ, роблячи ваш виріб ефектнішим та оригінальнішим. Фермуар відіграє ключову роль у виготовленні сумок чи гаманців, він не є просто застібкою, а й відіграє роль своєрідного каркаса, який визначає розміри кінцевого виробу. В нас ви можете придбати фермуари різних розмірів, форм та кольорів,залежно від ваших вподобань.Також наш магазин пропонує широкий вибір ланцюжків та іншої фурнітури для виготовлення сумок та шкіряних виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 75 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 47 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | фермуари |
| Ширина | 185 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
- Цена: 144 ₴


