Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар №31 з вушками Розмір- 160ммх140мм Колір- стара латунь Матеріал- метал Металевий фермуар №31 - це стильний та надійний замок, півкруглої форми,з двома вушками для ланцюжка. Застібка представлена у вигляді металевого механізму. Замок міцно фіксується і не відкриється випадково. Сумка ручної роботи - це унікальний та стильний аксесуар, який вирізняється на тлі масової продукції магазинів. Такі сумки створюються індивідуально, з турботою про кожну деталь та матеріал. Металевий фермуар - незамінний елемент при створенні сумок,клатчів,гаманців, адже він доповнює образ, роблячи ваш виріб ефектнішим та оригінальнішим. Фермуар відіграє ключову роль у виготовленні сумок чи гаманців, він не є просто застібкою, а й відіграє роль своєрідного каркаса, який визначає розміри кінцевого виробу. В нас ви можете придбати фермуари різних розмірів, форм та кольорів,залежно від ваших вподобань.Також наш магазин пропонує широкий вибір ланцюжків та іншої фурнітури для виготовлення сумок та шкіряних виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 160 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 150 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | фермуари |
| Ширина | 140 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
- Цена: 153 ₴

