Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар 132х70 з вушками для ланцюжка Розмір- 132ммх70мм Колір- золото Матеріал- метал Тип кріплення- пришивний Металевий фермуар 132х70 для сумки – це стильний та надійний замок, з двома вушками для ланцюжка. Застібка представлена у вигляді металевого механізму з двома намистинками. За типом кріплення такі фермуари є пришивні. Замок міцно фіксується і не відкриється випадково. Металевий фермуар - незамінний елемент при створенні сумки,адже він доповнює її образ, роблячи її ефектнішою та оригінальнішою. Фермуар відіграє ключову роль у виготовленні сумок чи гаманців, адже є не просто застібкою, а й відіграє роль своєрідного каркаса, який визначає розміри кінцевого виробу. В нас ви можете придбати фермуари різних розмірів, форм та кольорів,залежно від ваших вподобань.Також наш магазин пропонує широкий вибір ланцюжків та іншої фурнітури для виготовлення сумок та шкіряних виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 43 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 145 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Количество в упаковке | 1 |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Ширина | 132 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
- Цена: 90 ₴


