Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фермуар №63/3 з вушками для ланцюжка Розмір- 205х100мм Колір- срібло Матеріал- метал Тип кріплення- пришивний Металевий фермуар №63/3 для сумки – це стильний та надійний замок, з ручкою та двома рухомими вушками для ланцюжка. Застібка представлена у вигляді металевого механізму з двома намистинками по обох краях ручки. За типом кріплення такі фермуари є пришивні. Замок міцно фіксується і не відкриється випадково. Сумка ручної роботи - це унікальний та стильний аксесуар, який вирізняється на тлі масової продукції магазинів. Такі сумки створюються індивідуально, з турботою про кожну деталь та матеріал. Металевий фермуар - незамінний елемент при створенні сумки,адже він доповнює її образ, роблячи її ефектнішою та оригінальнішою. Фермуар відіграє ключову роль у виготовленні сумок чи гаманців, адже є не просто застібкою, а й відіграє роль своєрідного каркаса, який визначає розміри кінцевого виробу. В нас ви можете придбати фермуари різних розмірів, форм та кольорів,залежно від ваших вподобань.Також наш магазин пропонує широкий вибір ланцюжків та іншої фурнітури для виготовлення сумок та шкіряних виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 100 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 139 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Глибина упаковки | 300 мм |
| Колір виробу | срібло |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | фермуари |
| Ширина | 205 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
- Цена: 144 ₴


