Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір-155х112мм Колір- бурштиновий Матеріал- пластик
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 112 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 128 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 160 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | бурштиновий |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | ручка для сумок |
| Ширина | 155 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
- Цена: 112,50 ₴

