Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір-190х145мм Колір- коричневий Матеріал- дерево
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 145 мм |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 168 |
| Производитель | Китай |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Глибина упаковки | 30 мм |
| Колір виробу | коричневий |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | пришивні |
| Тип | ручка для сумок |
| Ширина | 190 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
- Цена: 90 ₴

