Описание
Характеристики
Информация для заказа
Защіпка на пружині Z6 Розмір: 30мм x 25 мм. Матеріал: латунь Країна виробник: Польша Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів Якщо творчість і рукоділля для вас рідне і знайоме – ми з радістю запрошуємо в наш магазин металевої фурнітури metalfurnitura.com.ua. На вас чекає чимало цікавого, а саме привабливі умови для постійних та гуртових покупців, низькі ціни, широкий асортимент товарів, багато інших цікавих переваг. Так як Metalfurnitura без зупину рухається вперед вже ось як 12 років, ми з кожним днем стаємо кращими, ми охопили вже чималу кількість потреб творчих напрямків, і тому ви завжди зможете собі підібрати:замки защіпки для шкатулок, скринь, ящиків, меблів, замочки з ключиками;все для виготовлення сувенірної продукції (декори з металу та акрилу, каміння декоративне, намистини, стрічки подарункові, гудзики, прищіпки, заготовки для розпису та багато іншого приладдя);міцні завіси для шкатулок, подарункових ящиків з вінтажними візерунками;захисні кутики для скринь, папок зі шкіри, виробів з дерева;ніжки металеві декоративні для шкатулок, скринь;гачки, вішаки, вушка, підвіски врізні для картинних рамок, ніжки та підставки для фоторамок;якісні допоміжні інструменти для роботи з фурнітурою (степлери пневматичні та ручні, забивачі скоб та ін.;зажими та кільцеві механізми для створення папок, журалів, інструкцій;ручки вінтажні та сучасні металеві для меблів, скриньок та шкатулок;кріпильні елементи (саморізи, цвяхи декоративні малих розмірів);магніти неодимові та магнітні стрічки різних розмірів та призначення;годинникові механізми, стрілки для створення атмосферних речей;брелоки, карабіни для виготовлення рекламної продукції;швейна фурнітура (голки, нитки, декоративні стрічки, котушки, наперстки, гачки, човники, замки на блискавці тощо);багетна фурнітура (рамки для картин, ваших фото);галантерея: фермуари для сумок;
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 5 |
| Высота | 30 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Латунь |
| Колір виробу | латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина | 25 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 17 ₴

