Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок А-101 Розмір: ширина - 54мм висота - 45мм Колір: стара латуньМатеріал: метал Накладний замок під колодочку відмінне рішення для невеликої оригінальної шкатулки зробленої своїми руками. Їх перевага полягає в простоті і зручності в закриванні, тому що не потрібний врізний замок, а також легко кріпиться саморізами або цвяшками до виробу. Металева фурнітура для скриньок чудово доповнює образ готової роботи, створює певний стиль та дозволяє самостійно створювати будь-які вироби: скриньки, шахи, футляри, коробки, ключниці, комодики та інше. У нас представлений широкий вибір декоративних замків різноманітних типів, розмірів і кольорів. За допомогою даних замків ви зможете зробити вироби функціональними і одночас стильними та декоративними. Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 45 мм |
| Материал | Металл |
| Ширина | 54 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 12 |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина упаковки | 50 мм |
- Цена: 11,70 ₴

