Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок А-126 Розмір: ширина - 67ммвисота- 58мм Колір: стара латуньМатеріал: метал Замки з гачками допоможуть створити оригінальні коробки чи скриньки, а також надійні та прості в використанні. Цей варіант замків ідеально підходить для футлярів і ящиків для зберігання прикрас, гудзиків, швейної фурнітури, для нард і шахів. Накладні замки накладаються поверх виробу, які закріплюються саморізами і закриваються на гачок, що дуже практично і зручно. У нас широкий вибір декоравних накладних замків різних форм, розмірів і кольорів. За їх допомогою надасте естетичності та красоту виробу. Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 36 |
| Высота | 58 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина | 67 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 36 ₴



