Описание
Характеристики
Информация для заказа
Затяжний замок А-076Розмір: 40мм х 56ммКолір: золотоМатеріал: металКраїна виробник: Китай Затяжні замки - одне з найпопулярніших рішень для оригінальності виробів, які використовують майстри. Дані замки чудово підходять для скриньок різного призначення. Такий замок встановлюється на скриньку зверху: накладається і легко кріпиться саморізами товщиною 4мм - 4,5мм. Дуже зручний за принципом замикання, а також забезпечує надійне закриття скриньки і зберігання складених дрібниць. Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів Незважаючи на те, що зараз в продажі є величезний вибір шкатулок та скриньок, але річ, створена своїми руками дозволяє втілити свої творчі ідеї та виразити свій власний стиль. Виготовлення шкатулок- це не лише спосіб самовираження, але й хороший варіант власного бізнесу, адже такі вироби якісніші і цінуються значно більше, ніж товари з масмаркетів. В такому випадку важливо обрати і якісну фурнітуру для шкатулок, як наприклад, ніжки, завіси, замочки, кутики чи ручки. Все це ви можете придбати в нашому магазині - ми пропонуємо чи не найбільший вибір фурнітури для шкатулок та інших виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Замок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 21 |
| Высота | 56 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
- Цена: 20,30 ₴



