Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручка А-144 золота 24ммх31мм
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 3 |
| Высота | 31 мм |
| Высота упаковки | 35 мм |
| Глибина упаковки | 5 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | Ручка |
| Ширина | 26 мм |
| Ширина упаковки | 25 мм |
- Цена: 8,10 ₴



