Описание
Характеристики
Информация для заказа
Завіса з обмежувачем В-174 Колір: золото Розмір: 30х32мм Матеріал метал Завіси В-174 складаються з двох частин, з'єднаних між собою, та обмежувача,що регулює кут відкривання. Встановлюються за допомогою саморізів. Такі петлі зазвичай використовуються для з'єднання кришки шкатулки з її корпусом. Це дозволяє відкривати та закривати шкатулку без необхідності повного її від'єднання. Крім функціональності,петлі також можуть використовуватися для декоративних цілей, щоб додати естетичної привабливості виробу. Завіси використовуються в різних галузях ремесла. Вони дуже популярні серед меблевих виробників і майстрів-ремісників, які створюють шкатулки, скрині та інші предмети з дерева. Наш магазин пропонує широкий вибір фурнітури для шкатулок - завіси, ніжки, замочки, кутики, декоративні ручки та інше. Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 8 |
| Высота | 30 мм |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Тип | завіса |
| Ширина | 32 мм |
| Ширина упаковки | 35 мм |
- Цена: 6,80 ₴








