Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замочок для шкатулкок А-091 Колір стара латунь Розмір 77ммх57мм Матеріал метал Замок-защіпка А-091 чудово підходить для скриньок різного призначення. Складається з двох частин і кріпиться на 7 саморізів. Дуже зручні за принципом замикання - одна половинка накриває іншу і замикає простим клацанням. Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів Незважаючи на те, що зараз в продажі є величезний вибір шкатулок та скриньок, але річ, створена своїми руками дозволяє втілити свої творчі ідеї та виразити свій власний стиль. Виготовлення шкатулок- це не лише спосіб самовираження, але й хороший варіант власного бізнесу, адже такі вироби якісніші і цінуються значно більше, ніж товари з масмаркетів. В такому випадку важливо обрати і якісну фурнітуру для шкатулок, як наприклад, ніжки, завіси, замочки, кутики чи ручки. Все це ви можете придбати в нашому магазині - ми пропонуємо чи не найбільший вибір фурнітури для шкатулок та інших виробів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 30 |
| Высота | 77 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина | 57 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 27 ₴

