Описание
Характеристики
Информация для заказа
127ммх19мм Ручка для мебели, под старину антик!
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Ручка |
| Высота упаковки | 130 мм |
| Высота | 19 мм |
| Вага упаковки (г) | 41 |
| Ширина | 127 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Ширина упаковки | 20 мм |
| Количество в упаковке | 1 |
| Колір виробу | стара латунь |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
- Цена: 45 ₴



