Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутик С-051 ціна за (10шт) 62ммх25мм
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 9 |
| Высота | 62 мм |
| Высота упаковки | 65 мм |
| Глибина упаковки | 5 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | кутик |
| Ширина | 25 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 27 ₴

