Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручка К-127 (к145) 18ммх10мм
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 6 |
| Высота | 10 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Глибина упаковки | 15 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | Ручка |
| Ширина | 18 мм |
| Ширина упаковки | 20 мм |
- Цена: 16,20 ₴



