Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок М-104 Розмір100ммх100мм Колір стара латунь Матеріал метал Замок М-104 складається з двох частин, кріпиться на 8 саморізів- по 4 на кожній частині, закривається за допомогою засуву,який можна поміняти на колодку(в комплект не входить). Найкраще підійде для скриньок, тумбочок чи інших виробів з дверцятами. Такий замок в китайському стилі додасть вашому виробу вишуканості Сходу. Незважаючи на те, що зараз в продажі є величезний вибір шкатулок та скриньок, але річ, створена своїми руками дозволяє втілити свої творчі ідеї та виразити свій власний стиль. Виготовлення шкатулок- це не лише спосіб самовираження, але й хороший варіант власного бізнесу, адже такі вироби якісніші і цінуються значно більше, ніж товари з масмаркетів. В такому випадку важливо обрати і якісну фурнітуру для шкатулок, як наприклад, ніжки, завіси, замочки, кутики чи ручки. Все це ви можете придбати в нашому магазині - ми пропонуємо чи не найбільший вибір фурнітури для шкатулок та інших виробів. Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 56 |
| Высота | 100 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
- Цена: 32,40 ₴



