Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутик декоративний С-067 19ммх19мм
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 2 |
| Высота | 19 мм |
| Высота упаковки | 20 мм |
| Глибина упаковки | 5 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | кутик |
| Ширина | 19 мм |
| Ширина упаковки | 20 мм |
- Цена: 1,80 ₴


