Описание
Характеристики
Информация для заказа
Затяжний замок А-070Розмір: висота - 56мм ширина - 35мм Колір: срібло Матеріал: метал Країна виробник: Китай Затяжні замки - одне з найпопулярніших рішень для оригінальності виробів, які використовують майстри. Дані замки чудово підходять для скриньок різного призначення. Такий замок встановлюється на скриньку зверху: накладається і легко кріпиться саморізами товщиною 2,5мм. Дуже зручний за принципом замикання, а також забезпечує надійне закриття скриньки і зберігання складених дрібниць. m
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 27 |
| Высота | 56 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Срібний |
| Колір виробу | срібло |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
- Цена: 27 ₴



