Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутик С-1252 срібний 41ммх30мм
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 1 |
| Высота | 41 мм |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Глибина упаковки | 5 мм |
| Колір виробника | Срібний |
| Колір виробу | срібло |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | кутик |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина упаковки | 35 мм |
- Цена: 2,30 ₴



