Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутик SM-566 (уп.10шт) 188х58мм пластик
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 11 |
| Высота | 188 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Глибина упаковки | 5 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | кутик |
| Ширина | 58 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 162 ₴

