Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок М-001 великий 43ммх32мм
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 28 |
| Высота | 43 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина | 32 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 49,50 ₴


