Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручка М-228 чорна 25ммх43мм
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 20 |
| Высота | 43 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Колір виробу | чорний |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | Ручка |
| Ширина | 25 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 36 ₴

