Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок А-017 Розмір: ширина - 23мм висота - 33мм Колір: сріблоМатеріал: метал Накладний замок під колодочку відмінне рішення для невеликої оригінальної шкатулки зробленої своїми руками. Їх перевага полягає в простоті і зручності в закриванні, тому що не потрібний врізний замок, а також легко кріпиться саморізами або цвяшками до виробу. Металева фурнітура для скриньок чудово доповнює образ готової роботи, створює певний стиль та дозволяє самостійно створювати будь-які вироби: скриньки, шахи, футляри, коробки, ключниці, комодики та інше. У нас представлений широкий вибір декоративних замків різноманітних типів, розмірів і кольорів. За допомогою даних замків ви зможете зробити вироби функціональними і одночас стильними та декоративними. Доставка:Оплата:Гарантія:Нова ПоштаМіст ЕкспресДеліверіготівкою при отриманніпередплата на картуонлайн на сайтіна розрахунковий рахунок(без ПДВ)Обмін та повернення протягом 14 днів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 3 |
| Высота | 33 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Срібний |
| Колір виробу | срібло |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина | 23 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
- Цена: 3,60 ₴


