Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок навісний декор C-286 Колір золотий Розмір18ммх33мм Матеріал метал Для шкатулок та скриньок часто використовують замки такого типу,адже вони мають невеликі розміри і легко встановлюються на маленькі вироби. Важливо вибрати замок, який підходить за розміром і стилем для вашої скриньки, і забезпечити надійний захист для зберігання речей. Для вибору правильного замка, вам потрібно переконатися, що розмір замка відповідає розміру шкатулки, і що тип замка підходить для бажаного рівня безпеки. Крім того, ви можете вибрати замок із певним дизайном, який відповідатиме зовнішньому вигляду вашої скриньки або додасть до нього новий елемент. У цьому розділі ви можете підібрати замочки з ключиками, а також у нас є все, що потрібно вам для виготовлення шкатулок - накладні декоративні замки під саморіз (цвяшок), ніжки, завіси, кутики та ручки.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 6 |
| Высота | 33 мм |
| Высота упаковки | 35 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Колір виробу | золото |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | замок |
| Ширина | 18 мм |
| Ширина упаковки | 20 мм |
- Цена: 8,10 ₴

