Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручка В-093 (2) 30ммх30мм
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 13 |
| Высота | 30 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Колір виробу | стара латунь |
| Количество в упаковке | 1 |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Тип | Ручка |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
- Цена: 6,30 ₴


