Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рамка М-399 Б (уп.10шт) 83ммх31мм
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Рамка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 4 |
| Высота | 83 мм |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Глибина упаковки | 5 мм |
| Колір виробника | Срібний |
| Колір виробу | срібло |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | Металл |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Ширина | 31 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
- Цена: 63 ₴

